ב-ERGO כבר ערוכים לעבודה מרחוק (גם מבידוד),
תחת איום הקורונה 

היערכות מהירה של ארגונים ועסקים להמשך הרציפות העסקית והשירות ללקוחות תחת איום הקורונה – היא כבר עובדה מוגמרת, ויפה שעה אחת קודם.
איש אינו יודע מתי תקופה זאת תסתיים, אך בסבירות גבוהה היא תימשך מספר חודשים.
משך זמן זה הינו משמעותי, ולצד מהירות התגובה – נדרשת היערכות ארגונית אפקטיבית וחסכונית, על מנת להימנע ככל האפשר מנזקים כלכליים כבדים.

מניסיוננו המקצועי, אנו יודעים שבמצבים כאלה קל מאוד להתפתות אחר פתרונות “קל ומהיר”, ולשכוח שהפתרון צריך להיות גם אפקטיבי, הנותן מענה לפעולות הקריטיות בארגון תוך עמידה ביעדים העיקריים.

אנחנו ב- ERGO, כבר ערוכים לעבודה מרחוק (גם מבידוד), על מנת שנוכל להמשיך לתמוך בפרויקטים הקיימים ולתת לכם את השירות המקצועי ביותר בזמינות גבוהה.

על מנת לבצע את המהלך הנדרש באופן אחראי – אנחנו מציעים ללקוחותינו סיוע מקצועי, מהיר, ממוקד ואפקטיבי, לביצוע מהלכי היערכות לתפקוד תחת איום הקורונה, על הצד הטוב ביותר. זאת – באמצעות “סל שירותים” ייעודי:

• הגדרת תפוקות הליבה הקריטיות הנדרשות לשימור עפ”י רמת חשיבות עסקית
• הערכת עומסים ומשאבים נדרשים לביצוע הפעילויות הקריטיות
• זיהוי של פעילויות קריטיות שנעשות פיזית, אשר ניתן במהירות לשדרגן לתהליך דיגיטלי/אוטומטי
• הגדרת ממשקים, שגרות עבודה וכלי ניהול מבוססים עבודה מרחוק
• ליווי וחניכה של מנהלים ועובדים בשלב ההסתגלות למצב החדש
• איתור משימות שתמיד נדחקות הצידה וניתן לבצען בתקופות כאלה

ERGO מעמידה צוות מיומן שייתן מענה מקצועי, מהיר ואפקטיבי לסוגיות הנ”ל ורבות אחרות, כדי לתמוך בתהליך השינוי המהיר הנדרש לשימור פעילויות הליבה הקריטיות של לקוחותיה.אנחנו כאן כדי לסייע לכם בדיוק בזמנים מורכבים אלה, על מנת לעבור בשלום את התקופה המאתגרת!

צרו קשר ונעזור בשמחה…

בברכה,
צוות ERGO

גלילה לראש העמוד