הקמת חברת כרטיסי אשראי מקבוצת ויזה

פרופיל לקוח:
חברת כרטיסי אשראי מקבוצת ויזה

האתגר:
הקמת חברת כרטיסי אשראי חדשה, גיוס לקוחות ותפעול מוקד טלפוני ב- insourcing.

מטרת הפרויקט:

  •  הקמת מערכי התפעול של החברה בלו”ז ובתקציב הנדרש
  •  הקמה ותפעול מערך גיוס לקוחות שכלל מוקד ונציגי שטח
  •  הקמה והובלת מוקד שירות לקוחות המונה עשרות נציגי שרות טלפוני

מתודולוגיה:
לצורך הקמה ותפעול מערך גיוס הלקוחות פיתחה ארגו תוכנה למעקב סטאטוס גיוס לקוח, תוכנה לתיאום שליחויות ותוכנה וחומרה למילוי כל הטפסים וגיוס לקוח בביתו. מערך או”ש שתיכנן את המבנה הארגוני, העיסוקים, ממשקים למערכות מידע, תכנון פונקציונלי ארגונומי של המערך והעמדות, דוחות וניתוחים ניהוליים, אסטרטגית גיוס לקוחות תוך 72 שעות מהבעת עניין.

תוצאות:

  •  החברה הוקמה בתוך שנה
  • גיוס הלקוחות היווה מהפכה. 95% מהלקוחות שהביעו עניין הצטרפו תוך 72 שעות עם רשומות מלאות ותוך הבעת שביעות רצון גבוהה. כמו כן, אספנו לידים ללקוחות נוספים
  • מוקד השירות הטלפוני חסך לחברת כרטיסי האשראי כסף רב ביעילותו

ציטוט:
“גייסנו יותר לקוחות מכל חברת כרטיסי אשראי אחרת, ללא תמיכת בנק, בזמן הקצר ביותר”.
“מוקד שירות הלקוחות, שתופעל במיקור חוץ, צמצם כח אדם ב- 30% על ידי צמצום זמן השיחה ב- 20% וצמצום עבודת ה- Back Office ב- 30%”.

סיפורי לקוח נוספים

לאומי שירותי שוק ההון – שיפור וייעול תהליך הטיפול וזרימת המסמכים בארגון

לאומי שירותי שוק ההון, חברת בת של בנק לאומי – מטפלת בעשרות אלפי תהליכים בחודש, כאשר כל תהליך מלווה במספר מסמכים, חלקם מסמכי לקוח וחלקם מסמכים תפעוליים פנימיים. החברה הייתה מעוניינת לשפר ולייעל את תהליך הטיפול וזרימת המסמכים בארגון בשלבים – דפוס, סריקה, מפתוח, שינוע, גניזה, ביעור ומה שביניהם.

קרא עוד »

שיפור ביצועים והתייעלות כספים בבנק מוביל

לצורך התמודדות בשוק התחרותי ועמידה ביעדים העסקיים, הבנק הגדיר אסטרטגיה רב שנתית, הכוללת הובלת מהלכי התייעלות במטה ובסניפים, תוך ייעול מצבת כח האדם. ארגו התבקשה לבחון את הפעילויות בחטיבת הכספים תוך זיהוי הזדמנויות להתייעלות ושיפור של הביצועים הקיימים.

קרא עוד »

תמחיר ABC בבנק גדול

מטרות הפרויקט: גיבוש מתודולוגיה למדידה ואבחון עלויות שירותי הבנק ויישום המדידה לתמחור הפעילות. הפתרון שהציעה ארגו מבוסס על תמחיר בגישת ABC – Activity Based Costing, המתאים לתמחור הפעילות של יחידות מבצעות ויחידות מטה.

קרא עוד »

בנק ישראל

ציטוט מדבריה של פנינה קרן, ראש חטיבת משאבי אנוש ומנהל בבנק ישראל על Ergo: “מעורבות החברה סייעה לנו לייצר מודל עבודה שתוך זמן קצר הוכיח עצמו כנכון ויעיל. כמו כן, תוך כדי העבודה יצרה לנו החברה מודל קצר וחכם לקבלת החלטה על תוספת תקנים – מודל שמוכיח עצמו כיעיל בקבלת החלטות מהירות. מאוד ממליצה על העבודה איתם”​​.

קרא עוד »
מפעל תעשייתי גדול

בשטח פרוסים חמרי גלם. מניתוח התפלגות המכירות פר מוצר וגודל ייצור מנות אופטימלי, הוחלט לאחסן תוצ”ג בשטח המפעל על פי העיקרון שהמוצרים השכיחים יהיו קרוב למרכז שטח ההעמסה. מקטים “מתים” הוצאו משטח המפעל.

קרא עוד »
חברת כרטיסי אשראי מובילה

רקע ומטרות: כחלק מהוראות המפקח על הבנקים לקיצור מועד הדיווח הכספי בקרב גופים פיננסים ופרסום הדוח הכספי השנתי עד 60 יום מתום השנה, ו-45 יום בדוח הרבעוני. בהתאם לכך פנתה החברה לבחינת תהליך הסגירה והדיווח הכספי וגיבוש יוזמות לקיצור משך הזמן הנדרש עד למועד פרסום הדוחות השנתיים והרבעוניים.

קרא עוד »
רפאל – תכנון עמדות ייצור והדרכת ארגונומיה בסביבת העבודה

אוה,ראש תחום ארגונומיה / הנדסת גורמי אנוש ומנהלת פרויקטים ב Ergo, שולבה באתרי רפאל השונים לתכנון ארגונומי של עמדות העבודה והדרכת עובדים. כל זאת על מנת לשפר את סביבת העובד תוך שיפור היעילות, נוחות וסביבת העבודה.​

קרא עוד »
חיסכון בעלויות ושיפור ביצועי הרכש בחברת ביטוח

מטרות: פעילות הרכש בחברה נעשתה בצורה מבוזרת על ידי כל יחידה בנפרד, אי לכך עלה הצורך בביצוע שינוי משמעותי בתחום הרכש, הכולל יצירת סטנדרטיזציה ואיחוד הפעילויות לכדי מערך מרכזי אחד במטרה לייצר תהליך רכש יעיל וחסכוני אשר ייתן ערך מוסף לכלל יחידות הארגון.

קרא עוד »
תהליכי עבודה ברשת הלבשה

האתגר: החברה נמצאת בתהליך שינוי מתמשך: העברת היצור לקבלן משנה בסין, התמודדות עם משלוחים לוגיסטיים, שינויים ניהוליים לאור חילופי דורות בחברה והרחבת רשת החנויות. מטרת הפרויקט: הנהלת החברה מבקשת לבחון את תהליכי העבודה בחברה ולהגדירם מחדש על בסיס נהלים כתובים.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן