“כאן” תאגיד השידור, מנגיש את בחירות 2019
לאנשים עם מוגבלויות

דר’ נחום פוספלד יועץ ארגוני מומחה לעיצוב התנהגות בתהליכי שינוי בארגונים (כולל תחום הנגישות) ב- ERGO, על התהליך המעודד של “כאן” -תאגיד השידור הישראלי:

“בעיצומה של מערכת בחירות אשר תכניה וסיגנונה “בעייתיים” בלשון המעטה, ומעמיקים את הסדקים הנפערים בחברה הישראלית, מרגש ומעודד להתבשר על יוזמה חיובית ביותר של כאן תאגיד השידור הישראלי (כן, התקשורת הישראלית שכולנו אוהבים להשמיץ…).

התאגיד מבטיח לנו כי הסיקור של יום הבחירות כולו יבוצע גם באופן המונגש לאנשים עם מוגבלויות. צופים עיוורים וכבדי ראייה, חירשים וכבדי שמיעה, וכן צופים עם מוגבלות קוגניטיבית – כולם יוכלו להאזין לשידורים השונים ולחוות את ההתרחשויות, כל אחד באופן המתאים לסוג המוגבלות שלו.

אין זה אירוע של מה בכך. כאן תאגיד השידור הישראלי מאפשר לחברה הישראלית כולה לומר לאנשים עם המוגבלויות שבתוכה: אתם חלק בלתי נפרד מאיתנו, שווי זכויות, ואנו מוכנים להשקיע את כל הנדרש על מנת שגם אתם תוכלו להשתתף איתנו בחווייה הדמוקרטית הגדולה מכולן, לא רק כמצביעים אלא גם כצופים המשתתפים באירוע כולו.

הפקת אירוע מסוג זה, על כל מורכבויותיו, כרוך בהשקעה רבה, ובעיקר נכונות ורתימה להשגת המטרה הנעלה. על כך – ראויים כל השותפים להפקת המיזם הגדול למחמאה גדולה מכולנו” 

בחירות 2019 אתר “כאן”

נגישות בחירות 2019 כאן
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן