סייבר – התגוננות ארגונית

בשנים האחרונות ובעיקר בצל משבר הקורונה, אנו שומעים חדשות לבקרים על יותר ויותר ניסיונות ואירועי תקיפה בסייבר, החושפים ארגונים לסיכונים עסקיים קריטיים, עד כדי איום על המשכיותו העסקית של הארגון. מתקפות אלו מכוונות כלפי כלל המגזרים והן הולכות ומתגברות.
כולם חשופים: יצרניות מזון ענקיות, בתי חולים ומעבדות, ממשלות ואזרחים, עמותות חברתיות, מוסדות פיננסיים ואף האקדמיה.
מטרות המתקפות הן לרוב מניעת שירות, גניבה ועוד.

חברה תחת מתקפה, עלולה למצוא את עצמה תחת איום ממשי לאור נטישת לקוחות ומשקיעים המרגישים חשופים ולא בטוחים, מה שעלול להביא לנזק כלכלי ועסקי עצום גם לחברות יציבות וגדולות.

אתגרים אלה מחייבים את הנהלת הארגון בהתגוננות חדשה ומעודכנת שתיתן מעטפת הגנה כוללת (360) לכלל האיומים. על הנהלת הארגון להוביל לתפיסת הגנת סייבר המותאמת לסביבת העבודה החדשה והמאתגרת ברמת החשיפה שלה. על תפיסת ההגנה לקחת בחשבון את שלושת הרבדים (PPT): טכנולוגיה, תהליכים, אנשים.

ERGO חברה לראשונה לחברה נוספת – כל אחת מובילה בתחומה, על מנת לספק פתרון היקפי 360, המסתכל רוחבית על כלל מרכיבי הגנת סייבר וכולל את היבטי הטכנולוגיה, התהליכים והאנשים.

יחד, יש לנו צוות מנצח, הכולל מומחי סייבר בעלי היכרות מעמיקה בתחום ההגנה בארץ ובעולם, יועצים בכירים בעלי ידע וניסיון רב בתום אפקטיביות בשירות ובתפעול והתמחות בטרנספורמציה דיגיטלית בכלל המגזרים.
נשמח לייצר את המעטפת המתאימה במיוחד עבור הארגון שלך, להגנה מלאה נגד מתקפות סייבר.

דוגמאות לנושאים להם ניתן מענה:

 
 
 
 
גלילה לראש העמוד