עידן פפיאר מונה למנהל פרויקטים ויועץ בכיר ב- ERGO
בתחומי חדשנות, טרנספורמציה דיגיטלית ושירות לקוחות

אנו ב- ERGO, כיועצים השואפים תמיד להוביל את לקוחותינו לצמיחה בעלת תוצאות, גאים לספר על התרחבותה של ERGO והצטרפותו של עידן פפיאר לצוות היועצים, כמנהל פרויקטים ויועץ בכיר.

עידן יעמיק את שירותי הייעוץ ב- ERGO בתחומי חדשנות, טרנספורמציה דיגיטלית ושירות לקוחות.
הוא מביא עימו ניסיון מרשים כמוביל תהליכי חדשנות במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי, כיהן כמנהל אגף השירות של משרד המשפטים וכמנהל מעבדת החדשנות של המרכז לחדשנות דיגיטלית.

עידן פפיאר: “חדשנות אינה רק טכנולוגיה או שינוי דרכי מחשבה. חדשנות אינה רק זיהוי טכנולוגיות ורעיונות מערערים. חדשנות היא קצת מכל דבר, כולם בבת אחת ועוד הרבה דברים נוספים.
בעולם בו ניהול מצוין כבר אינו ערובה לשרידות ארוכת טווח – זקוקים ארגונים לכלים ומתודולוגיות שיסיעו להם להשיג את היעדים והמטרות ועדיין להישאר רלוונטיים. לשם כך, עליהם להשתמש בחשיבה יצירתית וחדשנית, כזו המעצבת את דרכי הפעולה של הארגון ושל העובדים ועושה זאת במהירות, תוך אימוץ שיטות טכנולוגיות וכלים מתאימים”.

כפועל יוצא, תעניק ERGO ללקוחותיה סל שירותים ייחודי והוליסטי, מתודולוגיות ודרכי חשיבה, שירחיבו את ארגז הכלים הארגוני, ויאפשרו לארגון לבחור את השירות המתאים, בזמן המתאים, להתמודדות עם האתגר הניצב בפניו עד השגת תוצאות עסקיות משמעותיות.

אנו מאחלים לעידן היקר, הצלחה רבה בתפקידו החדש ובטוחים שתרומתו ללקוחות ERGO תהיה אדירה.

מינוי עידן פפיאר, "אנשים ומחשבים"
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן