הצוות המוביל

עודד צוק
מנכ"ל ארגו

למעלה מ -25 שנות ניסיון בחברות הבינלאומיות IBM, McKinsey & Company ו- Deloitte בהן פעל בעולמות של ייעוץ אסטרטגי ותפעולי עם התמחות בשינוי מודלי הפעלה של ארגונים.
ניהל וייעץ ליחידות עסקיות במגוון תחומים עסקיים והוביל פרויקטים של התייעלות, ניהול טרנספורמציות משמעותיות והפחתת עלויות בחברות ישראליות וגלובליות, אינטגרציה של מערכות ותהליכים ליצירת שינוי עסקי והעברת תפקידי מטה למרכזים בינלאומיים בעלי עלות נמוכה.
מתמחה בניהול תכניות מורכבות המערבות צוותים מולטידיסציפלינריים ובעלי עניין רבים.

עודד הוביל תהליכים נרחבים במספר בנקים וגופים פיננסיים מהמובילים בישראל לרבות בחינת מודל ההפעלה מתוך ראיית התייעלות ושיפור אפקטיביות, ביצוע Design ליחידות מטה בחטיבות הקמעונאית, מסחרית, תפעול וניהול סיכונים, וליווי היישום של תכנית ההתייעלות ושל הטמעת מודל ההפעלה החדש במשך חודשים ארוכים.

דר' מיקי ונגנהיים
יו"ר ארגו, שותף מייסד

למעלה מ- 35 שנות ניסיון בייעוץ לחברות וארגונים בארץ ובחו”ל.
מייעץ לארגונים מובילים באסטרטגיה ניהולית ותפעולית, פיתוח עסקי וייעול.
מומחה בהובלה לחדשנות ומצוינות עסקית.בנוסף לעבודתו כיועץ פעיל מיקי במספר חברות סטארט-אפ, ומרצה בכנסים ובמוסדות להשכלה גבוהה.

דר' נחום פוספלד
מנהל בארגו, שותף מייסד

למעלה מ- 35 שנות ניסיון בייעוץ לפרויקטים אינטגרטיביים בארגונים וחברות, שמטרתם שיפור האפקטיביות הניהולית והתפעולית.
פרויקטים אלה מאופיינים בתהליכי שינוי מורכבים, ומשלבים היבטים של יעוץ ופיתוח ארגוני, ארגון ושיטות, ניהול ידע, הטמעה, הנדסת גורמי אנוש (ארגונומיה) ונגישות.

אסנת בר-נוי
שותפה ומנהלת תיקי לקוח בכירה

למעלה מ- 21 שנות ניסיון בייעוץ לארגונים עסקיים גדולים.
מתמחה באבחון ארגוני, תהליכי עבודה וממשקים, מבנה ארגוני, הגדרות תפקידים, הגדרת דרישות פונקציונליות למערכות תפעוליות, מדדים ויעדים בתחומי התפעול והשירות.

אור ונגנהיים

סמנכ"ל תפעול (COO) ומנהל פרויקטים בכיר

מנהל את צוות היועצים והאנליסטים של ארגו, PMO, מוביל ומבצע מגוון רחב של פרויקטים. מתמחה בהערכות ארגוניות, מצוינות תפעולית ושיפור מתמיד, תהליכים ושיפור שירות, Product owner, טרנספורמציה דיגיטלית, CRM, BPM, מדדי KPI ו-OKR, יישום וניהול שינויים, בניית תוכניות עבודה, הגדרה ויישום מערך ניהול ותקציב פרויקטים.

נגה הכטר
מנהלת הכספים של ארגו (CFO)

למעלה מ-21 שנות ניסיון בניהול הכספים של ארגו. 

שיתופי פעולה

אנחנו ב-ERGO מביאים לראשונה את תחום ה- Process Mining לישראל.
בשיתוף פעולה שיצרנו עם חברת Celonis שהיא המובילה העולמית בתחום, אנו רוצים לבוא ולהציג בפניכם את המערכת, יכולותיה, ואת העולם החדש שייפתח בפניכם. כריית תהליכים של Celonis היא פתרון מהפכני ליצירת תובנות מעשיות כיצד לשפר את התהליכים העסקיים של הארגון תוך שימוש בנתונים שכבר קיימים ממערכות ה-IT שלך.
Celonis יכולה להוסיף ערך לעסק, למצוא דרך למנף נתונים לקבלת החלטות חכמות יותר והיא מספקת 100% שקיפות על התהליכים שלך ועוזרת לאתר חוסר יעילות וצווארי בקבוק.

אוריגמי הינה פלטפורמת ניהול מידע הדוגלת בגישת ה- no code low code. הפלטפורמה שואפת לאפשר לארגון להתאים את המערכת לצרכי ותהליכי הארגון, במהירות ויעילות.
מטרת הפלטפורמה היא לאפשר התאמה מלאה לצרכי הארגון ומשתמשי במערכת, כך שחווית השימוש תהיה נוחה וחלקה.
היועצים של ERGO מתמחים בלמידת הצרכים והתהליכים הקיימים ותרגומם לאפיון ותכנון תהליך חדש, יעיל ואפקטיבי תוך היכרות מעמיקה עם המערכת, יכולותיה ואופן היישום שלה. בשיתוף הפעולה עם אורגימי, הארגון ישפר זמני עבודה על ידי יצירת תהליך עבודה יעיל הכולל מקסימום אוטומציות שיחסכו למשתמשים פעולות וזמן.
המטרה היא ליצור גמישות היכן שנדרשת אך גם אחידות איפה שנדרשת – כך שלכלל מחלקות החברה תהיה פלטפורמה שתומכת בהן ומחברת ביניהן, לטובת תהליכי ארגון רוחביים. אחד היתרונות המרכזיים היא שבמידה ותהליך משתנה, מתווסף צורך, נפתחת מחלקה בעלת ייעוד חדש, המרחק להטמעת אותו מודול חסר, קצר ביותר, החל משלב האפיון והתכנון ועד לשלב היישום וההטמעה.

AMPHORICA ו- ERGO חברו לשיתוף פעולה במטרה להציע ללקוחות טכנולוגיה מתקדמת לאופטימיזציה של תהליכי ניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה. ERGO מציעה ללקוחותיה פתרונות AMPHORICA המביאים לחיסכון בעלויות, עלייה ברווח התפעולי, מניעת בזבוז ופחת ושיפור משמעותי באיכות השרות והביצועים. בין לקוחות AMPHORICA חברות בתחום הלוגיסטיקה והפצה, תחבורה ותעופה, מזון, בריאות ורפואה. כלי תוכנה של AMPHORICA מבוססים בינה מלאכותית להתייעלות תפעולית ופיננסית המשפרת את איכות הביצועים, חוזה ביקושים, חוזה תקלות ומניעתן, הקצאת משאבים אופטימלית למשימות והפקת תובנות ומתן המלצות למצוינות תפעולית.

ERGO ו- Genesys חולקים חזון משותף המשלב בין שיפור השירות וחוויית הלקוח לשיפור תפעולי של הארגון. ל- Genesys פתרונות טכנולוגיים המשלבים בין מסע לקוח ושירות רב ערוצי לבין תפעול אפקטיבי של תורים בממשק מול משרד אחורי. לנו בארגו יש את הניסיון בזיהוי הצורך, אפיון הכלים בהתאם לתהליכי עבודה, ממשקים וחוקים עסקיים, והטמעת הטכנולוגיה והתהליכים בתוך ארגון. שיתוף פעולה בין החברות, המאחד בין זיהוי הצורך העסקי וטכנולוגיה התואמת, יאפשר לארגון לבדל את עצמו למול הלקוחות, להיות יעיל ואפקטיבי, לצמצם עלויות ולהשיג תוצאות עסקיות טובות יותר.

כמובילה בתחום הייעוץ, היישום והפיתוח ב- SharePoint בישראל, ERGO הינה שותף ותיק של מיקרוסופט. מעבר לשיתוף הפעולה בתחומי הSharePoint וניהול הידע, ל-ERGO ולמיקרוסופט עשייה פורה מזה שנים. חברת ERGO הוסמכה כשותף מיקרוסופט בתחום יישום פתרונות בענן. מהלך זה משתלב באסטרטגיה הכללית של תחום ניהול ידע ופורטלים ב-ERGO המקדמת שירותים בענן כפתרון טכנולוגי ומתודולוגי ללקוחותיה. בימים אלה יועצי ERGO מסיימים את האפיון הראשון לפורטל מבוסס SharePoint 2013 בענן עבור חברת ענק בינלאומית.

מתמחה במתן פתרונות מקיפים לניהול פרויקטים, דרך ניהול תכניות ענק וכלה בניהול ארגונים מרובי פרויקטים. אורנטק הינה שותף מוסמך של מיקרוסופט בתחום ה EPM – Enterprise Project Management. עיקר לקוחות החברה נמנים על תחומי ההיי -טק, בנקאות, תקשורת, תשתיות פיזיות, תעשיות ביטחוניות ומשרד הביטחון.

על מנת לשפר את השירות, להגדיל את המכירות ולהתייעל תפעולית ERGO מאמינה שנדרש להתחבר ללקוח, להקשיב למה שיש לו להגיד וללמוד מכך (Voice of the Customer). ללקוח יש תובנות מכל אינטראקציה עם הארגון ואנחנו נעזרים ב- ACE/Attentive – ככלי לניהול, תפעול ותחקור משובים אלה. בפרויקטים מסוג זה ERGO ממפה אינטראקציות בעלות ערך עסקי לארגון, מאפיינת את המשוב, מלווה את היישום וההטמעה ומובילה פורום איכות רוחבי פנים ארגוני במטרה להציף תובנות ממשוב הלקוח, לבצע למידה ארגונית, להפיק משימות לשיפור בכל הרמות הארגוניות (שירות, מכירות, תפעול).

תרומה לקהילה

ERGO מאמינה כי תרומה לקהילה נושאת ערך מוסף לנתרם – ובעיקר לתורם עצמו. לפיכך, מאז 2007 פועלת ERGO במסגרת עמותת “נובה” – ניהול ואקדמיה בשירות הקהילה, שייעודה לשפר את יכולות הניהול והשרידות של עמותות במגזר השלישי. במסגרת זאת מממשת ERGO את הערכים המוספים שלה כחברת ייעוץ מנוסה, ומציעה את שירותיהם המקצועיים pro bono של יועציה המנוסים בתפקידי מנטורים וראשי צוותים בפרויקטים שמבצעת נובה בעמותות. הפעילות כוללת:

  • סיוע בגיבוש חזון ואסטרטגיה
  • תכנון ועיצוב תוכנית עסקית
  • תוכנית שיווקית
  • פיתוח והתאמה של כלי תמחור
  • תוכניות ייעול תפעול
  • כלי מדידה ובקרה

דר' נחום פוספלד שימש מנטור בפרויקט לגיבוש מתודולוגיה אחידה ומדדים לפעילות העמותה, כהכנה ליישום והטמעת שיטה למדידת אפקטיביות עבודת העמותה.

דר' נחום פוספלד שימש מנטור בפרויקט להקמה והטמעת תפיסת מדדים ויעדים בתכניות העבודה של העמותה. עידו נמיר שימש מנטור בפרויקט להקמת כלי לניהול הידע בעמותה.

דר' נחום פוספלד שימש מנטור בפרויקט לאבחון מקיף של פעילויות העמותה, תוצריה והאפקטיביות שלהם, ומתן כלים להערכת אפקטיביות של פעילויות העמותה.

דר' נחום פוספלד שימש מנטור בפרויקט לגיבוש והטמעת תכנית שיווק ומכירות של מוצרי העמותה.

רתם ירקוני שימשה ראש צוות בפרויקט לבחינת תהליכי עבודה במטה מתנ"סים למטרת יצירת סטנדרטיזציה בין היחידות השונות בארגון.