לקוחות ממליצים 

המלצה – בנק ירושלים

אורית בסקי אהרוני, מנהלת מחלקת תכנון, שיטות ובקרה בחטיבת משאבים וחדשנות טכנולוגית, בנק ירושלים:
“אסנת וויטלי חברו אלינו לראשונה, לפרויקט תהליך בחינת לקיחת המשכנתא בבנק. לא הייתה לנו הכרות מוקדמת של עבודתם. הפרויקט בוצע לפי מתודולוגיה ברורה, מיפוי מצב קיים, מציאת כשלים ומתן המלצות לשיפור, כולל תוכנית עבודה ליישום.  העבודה בוצעה בהתאם ללוחות זמנים שהוגדרו, בצורה מקצועית ואדיבה. הפתרונות שניתנו היו בהתאם לאופי הבנק וכללו Quick Wins, כך שניתן היה להרגיש שיפור מיידי של התהליכים. כל זה בליווי צמוד של אסנת כמנהלת הפרויקט, אשר נתנה אוזן קשבת והייתה שותפה לדרך. ההצלחה של הפרויקט היוותה בסיס להמשך עבודה בפרויקטים נוספים. תודה לכם”.
לסיפור הלקוח 

המלצה – לאומי שירותי שוק ההון

מאיר פילוס, מנכ”ל לאומי שירותי שוק ההון:
“חשוב לי לציין את המקצועיות, היעילות ויחסי האנוש המצויינים של יועצי ארגו, שהפכו את הפרוייקט למוצלח כל כך. מטרתו של הפרוייקט הייתה צמצום עלויות טיפול ושימוש במסמכים, שיפור תהליכי העבודה ושינוי דיגיטלי בהתנהלות עם המסמכים בארגון. התוצאות הסופיות של הפרוייקט שידרגו באופן מקסימלי מספר חזיתות ועמדו ביעדים שהוצבו בפנינו: צומצמו כ-80% מעלויות השימוש במסמכים, שופרו זמני השירות, הוגדרה מדיניות ארכיב ועוד.
תודה לארגו על תהליך עבודה ממוקד ומוצלח ובטוחים שהפרוייקט הבא יגיע אף הוא לשיאי הצלחה כפרוייקט זה”.
לסיפור הלקוח

המלצה – רשת מלונות שרתון

בתחילת שנת 2005 הקמנו את מערכת ניהול ידע במרכז ההזמנות הרשתי של שרתון ישראל. הקמת המערכת לוותה על ידי עידו נמיר וארכה כ-4 חודשים, במהלכם הוגדרה אסטרטגית ניהול ידע ועולמות התוכן ל- 3 המוקדים השונים במרכז ההזמנות. כמו כן הוגדרו תהליכי זרימת הידע מול אנשי קשר בארגון ורתימתם לתהליך, איסוף הידע הקיים במקורות שונים בארגון, והבניית הידע בצורה אופטימאלית למשתמשים במערכת.

 
DerechEretz

המלצה – דרך ארץ

רציתי לומר תודה ולהביע את הערכתי הרבה לליווי הצמוד והמסור שלך לאורך כל תקופת היותי מנהלת הידע בחברת “דרך ארץ”.
למכתב ההמלצה

המלצה – קופת חולים לאומית

חברת ERGO מלווה אותנו מזה שנתיים בייעוץ בתחום ניהול הידע בסביבת SharePoint. הייעוץ שניתן הינו במסגרת פרויקט הקמת ניהול ידע ופורטל ארגוני. במסגרת הפרוייקט, ארגו מלווה את מחלקת ההדרכה במגוון ערוצי פעולה.

אפקה

המלצה – מכללת אפקה

חברת הייעוץ ERGO ליוותה וביצעה פרויקט בנושא “אבחון מנהל הסטודנטים” במכללת אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב. הפרויקט התקיים בחודשים אוקטובר-דצמבר 2007. את הפרויקט הובילה שולי עוזרי, מנהלת פרויקטים בכירה, תוך מתן שירות אדיב ומקצועיות גבוהה.
למכתב ההמלצה

המלצה – מכבי שירותי בריאות

חברת ERGO ביצעה ב”מכבי שירותי בריאות” פרויקט שמטרתו הגדרת אסטרטגיית ניהול ידע למוקד שירות הלקוחות ויישומה. את הפרויקט ניהל מטעם ארגו עידו נמיר אשר תרם רבות מניסיונו, יכולתו והיכרותו המעמיקה עם התחום.

המלצה – בנק לאומי

בחודשים האחרונים מלווה חברת ERGO את בנק לאומי הן כיועצים והן ביישום פתרונות ניהול ידע בסביבת שרפוינט. הפרויקט כולל בין השאר הסבות מקומיוג׳ן לשרפוינט תוך מתן מענה להיבטים טכנולוגיים ומתודולוגיים. לתחושתנו ארגו הנו שותף משמעותי לדרך, לאתגרים ולפתרונות.

 

 

המלצה – אור ירוק

עמותת אור ירוק קיימה זו השנה הרביעית פרויקט משותף עם ‘עמותת נובה’. השנה הושק בעזרתך, פרויקט ניהול הידע של עמותת אור ירוק לבניית והטמעת תהליך מיסוד הידע הארגוני בעמותה. הפעילות החשובה נעשתה על ידי צוות של סטודנטים מצטיינים שפעלו בהנחייתך ובהדרכתך המקצועית והמסורה, וכך זכינו ליהנות מתרומתו של איש מקצוע מהמובילים בתחום.
למכתב ההמלצה

המלצה – עמיאל טורס

מחלקת ניהול הידע של ERGO ביצעה פרויקט יישום והטמעת מערכת ניהול ידע בחברת עמיאל טורס. הפרויקט הופסק בשל מלחמה ומשבר בענף התיירות אך שביעות הרצון הועלתה על הכתב.
למכתב ההמלצה

המלצה – משרד החינוך

מחוז צפון במשרד החינוך מצוי בתהליך שיפור מתמיד מבוסס EFQM. כחלק מתהליך השיפור המתמיד של המחוז, ועל מנת לשפר את איכות התכנון והבקרה הקיימים, ראה המחוז צורך בגיבוש ודיוק האסטרטגיה, ובהטמעת כלים ניהוליים ליישומה בשגרת הניהול היום יומי. את הפרויקט הוביל ד”ר מיקי ונגנהיים, מנכ”ל ERGO. התכנית האסטרטגית של מחוז הצפון הופצה לשנה”ל תשע”ד ופורסמה באתר המחוז.
למכתב ההמלצה

המלצה – משרד הבריאות

מחלקות ניהול הידע והטכנולוגיות ב- ERGO הקימו ומתחזקות את אתר “כל הבריאות”. האתר מאפשר לבצע השוואת זכאויות לשירותי בריאות בין קופות החולים והביטוחים המשלימים של הקופות ולקבל מידע מפורט על סל המוצרים המגיע לכל תושב במדינת ישראל.
למכתב ההמלצה

המלצה – הפניקס

חברת ERGO ייעוץ ליוותה פרויקטים בתחום הבינוי , הכוללים תיכנון מעקב ליווי ויישום הפרויקט, תוך הקפדה על תיכנון וביצוע מקצועי.
למכתב ההמלצה

המלצה – ק.א.ל קווי אוויר למטען

פורטל ארגוני חדש לחברת ק.א.ל עלה לאוויר, בזכות עבודה משותפת של מחלקת ניהול הידע ומחלקת הטכנולוגיות בארגו.
למכתב ההמלצה

המלצה – חברת טבע

במהלך עשר השנים אחרונות ליוותה אוה יועצת בכירה בחברת ERGO, את חברת טבע בכל מפעליה בעולם בשיפור, תכנון עמדות עבודה, קווי ייצור, מחסנים, מרלוג, מעבדות ומשרדים. בישראל אוה היתה מעורבת במפעל טבעטק, מפעל הכימיה של טבע בו מופו כל עמדות העבודה במתקנים השונים, שולבו אמצעים מכניים לייעול תהליכי העבודה והוטמעו שינויים בעמדות העבודה וקווי הייצור. כמו כן בוצעו תהליכים דומים במפעל הפארמה של טבע בכפר סבא, בו נבחנו עמדות העבודה באיזור הייצור השונים כגון: אריזה, גרנולציה, שקילה, מילוי, ייצור וכדומה. תוצרי העבודה הביאו לשינויים בעמדות העבודה ובקווי הייצור והוכיחו השגת יעילות והחזר השקעה.
למכתב ההמלצה

המלצה – חברת חשמל

ERGO מלווה, מזה למעלה משנה, את חברת החשמל בבניית ויישום מדיניות שירות רב ערוצית לצורך שיפור השירות וחוויית הלקוח. במסגרת הפעילות ביצענו פילוח לקוחות ופניות, תמהיל עובדים, מדדים ויעדים, מינוף וטיוב ערוצים ישירים ושירותים עצמיים, פעולות פרואקטיביות, ועוד.
למכתב ההמלצה

המלצה – חברת שמיר

חברת ERGO ייעוץ , מלווה את קבוצת אופטיקה שמיר בתחום – אסטרטגיה אירגונית – גלובליזציה. במסגרת הפרויקט הוגדר מבנה ארגוני גלובאלי של הקבוצה, שיאפשר לחברת שמיר לעמוד ביעדיה האסטרטגיים תוך גידול מואץ ברווחיות גבוהה.
למכתב ההמלצה

מכתב המלצה – מגדל חברה לביטוח

חברת הייעוץ ERGO מלווה את מגדל חברה לביטוח כעשרים שנים בפרויקטים שונים בתחום ארגון ושיטות וייעוץ ארגוני. הפרויקטים מבוצעים על-ידי צוות יועצים מומחים בראשות אסנת בר-נוי, אשר מובילה את הצוות במקצועיות, אדיבות, אחריות ושירותיות.
למכתב ההמלצה

המלצה – ענבל חברה לביטוח

חברת היעוץ ERGO ליוותה וביצעה מספר פרויקטים במהלך השנים 2006-2008 בחברת ענבל, החברה הממשלתית לביטוחי הממשלה. אני שמח לציין הפרויקטים בוצעו לשביעות רצוננו המלאה, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי ותוך הבנת צרכי הארגון בפרט ושוק הביטוח בכלל, הקפדה על לו”ז, שיתוף גורמים מקצועיים בחברה במהלך הפרויקט, מתן תוצרים והמלצות לשיפור שיושמו על ידנו והביאו לשינויים הדרושים.
למכתב ההמלצה