ניתוח נתונים ו-BI

ניהול הביצועים העסקיים במורכבות והדינאמיות הקיימת כיום בשווקים הינה הכרחית עבור כל ארגון להצלחה בטווח הקצר והארוך. אנו עדים לצורך ההולך וגובר להשגת ניהול ושליטה על המידע הקיים, ולספק לדרג הניהולי הבכיר מידע ותחזיות בנוגע לניהול הפעילות העסקית, הזדמנויות וטרנדים בשווקים קיימים וחדשים, שינויים בצרכי והעדפות הלקוחות וכן גורמים פנימיים וחיצוניים נוספים אשר עשויים להשפיע על פעילות החברה.

ניתוח נתונים ותחזיות הינו רכיב מרכזי בזיהוי של תובנות עסקיות ופיננסיות, במטרה לוודא כי האסטרטגיה העסקית שבה בחרה החברה מיושמת בצורה אפקטיבית תוך שהיא מבוססת על נתונים תומכים.
על מנת להגביר את איכות ודיוק הנתונים ולייצר ערך להנהלה ובעלי המניות, על הארגון להטמיע תהליך מיטבי ומערכות תומכות אשר יאפשרו ניהול של הנתונים בזמן אמת לצורכי תמיכה בתהליכי קבלת החלטות העסקיות.
אנו מסייעים ללקוחותינו במתן סט של כלים אשר יאפשר השגת ניהול ושליטה מירבית על המידע העסקי, ביניהם:

  • ניתוח נתונים עסקיים ופיננסים​ המבוססים על מידע פנימי וחיצוני, לצורך זיהוי של מגמות ותובנות עסקיות אשר הכרחיות לצמיחת הארגון
  •  גיבוש תהליך לתכנון וניתוח מידע ותחזיות בחברה, כולל: ממשקים, שגרות עבודה והתאמת המערכות התומכות
  •  אפיון והטמעת דוחות ניהוליים להצגת מידע עסקי חיוני, רלוונטי ובזמן אמת למקבלי ההחלטות
  •  בניית כלי תכנון, מדדים ו-KPI’s

היתרון שלנו הוא בהבנה מהירה של האסטרטגיה והצרכים העסקיים, תוך שימוש בכלי ניתוח מתקדמים המאפשרים ניתוח Database גדול ומורכב בפרק זמן קצר, במטרה לשקף מידע הכרחי ולשפר את הביצועים והתפוקות בארגון.

מאמר: 
פינטק כמנוע צמיחה לארגונים הפיננסיים (רו”ח לירון אפשטיין)

גלילה לראש העמוד